Thursday, 2019/06/20, 4:25 PM
Ballina | Registrohu | Kyqu Mire Se Vini Guest | RSS

RadioRinora MUSIC
 


Ballina


  Rovena Stefa
  Rovena20Stefa.jpg (210×210)

  Viola

  Video


  Linke Tjera
   
  »

  RTK

  »

  Koha net

  »

  Bota Sot

  »

  Express

  »

  Telegrafi

  »

  ALSAT-m

  »

  TV Klan

  »

  RTV 21

  »

  KlanKosova


  Hitet e Reja Shkarko Mp3
  hitet2009.gif (300×120)

  Dergo Prsh Kliko Ne Foto
  //chair-city.ucoz.com/chair-city/dergoprsh.png

  Alberie HaderGjonaj


  Chat

  Statistics

  Online ViZiTor: 1
  Te Panjohur 1
  Usera: 0

  Login form
  Perdorues:
  Password:


   Mirë se Erdhët Tek "Radio RINORA"
   Akoma Nuk Jeni Anëtarë?
  KliKo KëTu    Për tu Regjistruar...

     Kaltrina Selimi : Dua të bëhem nënë, dëshira për dasëmpo zbehet
  TIRANE- I ka thënë më shumë se një herë vetes, ‘boll, nuk mundem më’… Por megjithatë, dashuria për muzikën dhe publikun që e ka përkrahur gjithnjë, kanë bërë që t’i vërë kryqin këtij More...        


  Rita: Do të këndoja në Beograd sepseKosova është epavarur

  Rita Ora thotë se për të arritur pavarësinë Kosova ka duruar edhe urinë andaj tani kur vendlindja e saj është e pavarur ajo nuk do të kishte problem të këndonte në Beograd. Mediat serbe në internet i kanë mbushur sot ballinat me lajmin se këngëtarja me famë botërore e lindur në Prishtinë nuk e ka mohuar mundësinë e të performuarit More...
  10 filmat më të mëdhenj për artin e vjedhjes  10 filmat më të mëdhenj për artin e vjedhjes. Në 100 vitet e fundit, filmat na kanë shfaqur dhe treguar skema të hartuara vjedhjesh, duke luajtur me simpatitë tona: duhet të mbështesim ligjin dhe rendin? Apo More...

  Videot e "nxehta” të këngëtarëve nëbregdetinshqiptar

  Videot e "nxehta” të këngëtarëve - Këngëtarja, Vesa Luma, paralajmëron befasi gjatë ditëve në vijim. Ajo ka bërë të ditur se albumi i ri të cilin do ta sjellë gjatë këtyre ditëve është More...  Lufta mes këngëtarëve, "Tuna je një k*urvë”. Vazhdon lufta mediatike mes Tunës dhe rivales së saj, tashmë të përbetuar, Gjirës. Pas sulmit nga Gjira me këngën "Mos na prish Imixhin”, ku këngëtarja More...  »

  NOA

  »

  Top Channel

  »

  BallkanWeb

  »

  Kosova Press

  »

  Shekulli

  »

  Koha Jone

  »

  Korrieri

  »

  Gazeta 55

  »

  Gazeta Tema


  RAdio Rinora  disko.gif (180×135)  Calendar
  «  June 2019  »
  SuMoTuWeThFrSa
        1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30


  Search

  Copyright bY-Dj-ShKuPjaNii © 2019